» » Студенти ЗУНУ представлятимуть Україну на ХХІV зимових Олімпійських іграх

Студенти ЗУНУ представлятимуть Україну на ХХІV зимових Олімпійських іграх

Дата: 4-02-2022, 16:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні  в Пекіні розпочинаються ХХІV зимові Олімпійські ігри. Україну представлятимуть 45 спортсменів у 12 видах спорту: біатлон, бобслей, гірськолижний спорт, лижне двоборство, лижні гонки, санний спорт, скелетон, сноубординг, стрибки на лижах із трампліна, фігурне катання, фристайл і шорт-трек.

З нагоди цієї події в Західноукраїнському національному університеті відбулася урочиста церемонія підняття Олімпійського прапора. Спортсмени класичного університету Тернополя радо вітали на заході  проректора з науково-педагогічної роботи ЗУНУ Оксану Десятнюк, першого заступника голови місцевого осередку Національного олімпійського комітету України в Тернопільський області Віталія Ігнатенка, начальника Тернопільського обласного відділення комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Олександра Бірюкова, члена виконкому місцевого осередку національного Олімпійського комітету України в Тернопільській області, директора навчально-наукового центру студентського спорту ЗУНУ Романа Цикваса, завідувача кафедри фізичної реабілітації та спорту ЗУНУ Романа Гаха, стипендіатку олімпійського осередку Національного олімпійського комітету України, студентку ЗУНУ Іванну Попадюк.

Пишаємося тим, що у  ХХІV зимових Олімпійських іграх візьме участь  молодь Західноукраїнського національного університету:  студентка навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Юліанна Туницька (санний спорт), випускники ЗУНУ - Андрій Мандзій (санний спорт) та Віктор Пасічник (лижне двоборство).  У резервному складі національної збірної України з біатлону є студент  навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури  Тарас Лесюк та випускниця Анастасія Меркушина.

На майдані Знань ЗУНУ  капітан жіночої команди з волейболу «Галичанка ЗУНУ», майстер спорту України Валерія Дрьомова та капітан збірної юнацької команди України з волейболу Багданна Грицик урочисто підняли Державний прапор України і прапор Національного Олімпійського комітету України.