» » Навчання студентки ЗУНУ в Університеті Норд

Навчання студентки ЗУНУ в Університеті Норд

Дата: 7-02-2022, 15:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах проєкту Еразмус+ та реалізації угоди про співпрацю між Університетом Норд (Королівство Норвегія) та Західноукраїнським національним університетом,  на основі конкурсного відбору студентка-магістрантка кафедри міжнародних економічних відносин  Діана Литвин розпочала семестрове навчання у Норвегії.

Діана ділиться своїми враженнями та емоціями: «Ми вивчаємо в університеті 4 предмети: High North , IPSAS, Crisis management and Public sector. Найбільше мене зацікавила дисципліна High North. Тепер ми можемо досліджувати економіку Арктики і особливістю є те, що ми працюємо над проєктами для покращення системи економіки та умов проживання в Арктиці. Навчальний процес є дуже цікавим і незвичайним, тому що все базується на тому, що студенти є представниками різних національностей, і для виконання завдань проводиться розподіл молоді на підгрупи, і для кожного предмету вони є з різними учасниками. Вкінці семестру ми будемо презентувати та захищати підготовлені проєкти. Це дійсно довгий та клопіткий процес, адже ми проводимо багато досліджень у процесі міжкультурної комунікації».