» » Студент ЗУНУ навчається у Норвегії

Студент ЗУНУ навчається у Норвегії

Дата: 7-02-2022, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студент 5 курсу програми «Міжнародна економіка» Західноукраїнського національного університету Іван Ванкевич  перебуває на семестровому навчанні у місті Буде (Норвегія) за фінансуванням програми міжнародної студентської мобільності Erasmus+.

Іван ділиться враженнями: «Прибувши сюди, у нас одразу розпочалося навчання онлайн. Проте цього тижня всі заняття офлайн в університетських аудиторіях. Викладання навчального матеріалу проходить виключно англійською, що дає змогу покращити свій рівень володіння іноземною мовою. Ця програма мобільності дає змогу обмінятися досвідом з міжнародними студентами, знайти нових друзів, побачити і відчути культуру країни. Я вдячний викладачам кафедри міжнародної економіки класичного університету Тернополя. Бажаю молоді ЗУНУ бути ініціативними й амбітними!»