» » Міжнародний конкурс учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя"

Дата: 10-02-2022, 09:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо взяти участь в університетському етапі Міжнародного конкурсу учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя", присвяченого Лесі Українці.

Працівники відділу гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету оберуть кращі студентські роботи та допоможуть підготуватись до фінального етапу.

Конкурс проводиться як творче змагання учнівської та студентської молоді у номінаціях: «декламація», «інсценізація», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «аудіовізуальний твір», «вокал».

Номінація «Аудіовізуальний твір»

Теле- та радіопередачі, телефільми, радіопостановки,

відео-презентації.

Тривалість аудіовізуального твору – до 30 хвилин.

Номінація «Вокал»

Відеозапис виконання одного вокального твору на слова Лесі Українки, відомих композиторів або авторський твір.

Номінація «Декламація»

Для декламування рекомендуються вірші Лесі Українки, уривки з її драматичних чи прозових творів, твори сучасних авторів, пов’язані з іменем письменниці.

Номінація «Інсценізація»

Для інсценування рекомендуються літературні композиції, вірші, фрагменти моновистав, уривки з драматичних чи прозових творів Лесі Українки (з урахуванням вікових категорій).

Тривалість інсценізації – до 10 хвилин, рекомендована кількість учасників – не

більше чотирьох осіб.

Номінація «Науково-пошукова робота»

Рекомендований обсяг роботи: 5 - 10 сторінок формату А- 4 (кегль 14, інтервал 1,5 поля з усіх сторін - 20 мм).

Номінація «Малюнок» (за мотивами життя і творчості Лесі Українки).

До номінації подаються малюнки формату А-3 (техніка виконання – за вибором автора).

Номінація «Твір»

Твори за такими жанрами: відгук, есе, етюд, нарис, оповідання, поезія, публіцистична стаття, твір-роздум тощо. За наявності достатньої кількості  поетичних творів окремо виділяється номінація «поезія».

Обсяг твору: 1-3 сторінки формату А-4 (кегль 14, інтервал 1,5, поля з усіх сторін - 20 мм).

Роботи у номінаціях "Аудіовізуальний твір", "Вокал", "Декламація", "Інсценізація" потрібно надіслати на електронну адресу creation.zunu@gmail.com, а роботи у номінаціях "Твір", "Науково-пошукова робота" та "Малюнок"  принести у відділ гуманітарної освіти та виховання до 21 лютого.

Методичну допомогу з підготовки до конкурсу вам зможуть надати працівники відділу гуманітарної освіти та виховання.