» » Зустріч із представниками ДП "ГДІП"

Зустріч із представниками ДП "ГДІП"

Дата: 10-02-2022, 11:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

8 лютого 2022 року в Києві було проведено зустріч між представниками ДП «ГДІП» та Західноукраїнського національного університету.
ДП «ГДІП» представляли генеральний директор Павло Кривонос та очільниця дирекції «Медіацентр» Інна Хоменська.
Зустріч розпочали з ознайомлення із технічними можливостями дирекції «Медіацентр» та обговорення взаємодії за інформаційним напрямом. Відтак сторони відвідали центральний офіс ДП «ГДІП», де визначили вектори співпраці між закладом вищої освіти та ДП «ГДІП» на 2022 рік, зокрема у сфері управління та економіки. Павло Кривонос розповів про види діяльності Генеральної дирекції, а Андрій Крисоватий ознайомив із роботою, стратегіями розвитку та рейтингами класичного університету Тернополя.
Учасники заходу обмінялися думками щодо важливості культурної дипломатії та потреби популяризувати її серед сучасної молоді.