» » Щорічні конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта

Щорічні конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта

Дата: 11-02-2022, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Київський офіс інституту Міжнародної Освіти/Програма імені Фулбрайта в Україні оголошує початок подачі заявок для участі у чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення дослідження на 2023-2024 академічний рік.

Для студентів старших курсів та випускників зво - PROGRAM: навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

Для молодих викладачів та дослідників - FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців.

Для кандидатів та докторів наук, дослідників та фахівців -FULBRIGHT VISITING SCHOLAR PROGRAM: проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев'яти місяців.

Детальна  інформація за посиланням : https://fulbright.org.ua/uk/