Дуальна освіта в ЗУНУ!

Дата: 11-02-2022, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках дуальної освіти для студентів кафедри філософії та політології класичного університету Тернополя було проведено онлайн-семінар на тему: «Особливості надання адміністративних послуг у Тернопільській області». Спікер – начальник відділу координації системи адміністративних послуг та регуляторної політики Тернопільської облдержадміністрації – Ковтун Ігор Петрович.

Під час зустрічі доповідач зазначив важливість створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг, забезпечення сприятливого бізнес-клімату, запобігання проявам корупції та усунення різного роду посередництва під час їх надання таких послуг.
Також відбулося обговорення щодо можливостей покращення роботи ЦНАПів в умовах реформи децентралізації.