» » Знайомство із Іриною Обшарською у межах проєкту «Покоління талановитих»

Знайомство із Іриною Обшарською у межах проєкту «Покоління талановитих»

Дата: 14-02-2022, 10:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Проєкт «Покоління талановитих» відділу гуманітарної освіти і виховання Західноукраїнського національного університету  розповідає про обдаровану молодь класичного університету Тернополя.

Ірина Обшарська - магістерка факультету економіки та управління ЗУНУ. Ірина відкрита для усього нового, легко знайомиться із новими людьми. Вперше виступила на сцені у 6 років. У дитинстві мріяла стати співачкою та вчителем одночасно. У неї багато творчих перемог і досягнень, неодноразові участі  у регіональних вокальних конкурсах. В університеті Ірина стала солісткою творчого вокального ансамблю «Галичанка». Вступивши до ЗУНУ, була вражена від згуртованості та дружності студентів, починаючи від першого курсу, завершуючи магістратурою. Всі були на одній хвилі. А пізніше дівчину захоплювало те, на скільки талановиті люди її оточують.

Цікаві факти про Ірину:

• улюблена страва – деруни;
  • кумир - приклад жіночності, голосу та ставлення до життя - Тіна Кароль;
  • улюблена книга - «Мрії здійснюються» Барбари Шер;
  • захоплення - музика та подорожі;
  • улюблений вид спорту - ранковий біг.

«Коли мені доля приносить нові можливості, у мене немає варіанту відмовлятись, я завжди спробую і тільки потім вирішую, чи йти далі»- ділиться Ірина.