» » Студенти Української академії лідерства відвідали бібліотеку ім. Л. Каніщенка ЗУНУ

Дата: 14-02-2022, 15:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету працювали представники Української академії лідерства (Київський осередок), а саме: заступник керівника осередку з особистісного розвитку  Дмитро Сиротюк, заступник керівника осередку з суспільного розвитку Назар Гапій та їхні студенти.

Наші гості у затишній атмосфері читали книгу британського історика Ніла Ферґюсона  «Площі та вежі», яка написана для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться історією, соціологією, політологією, а також впливом технологій на суспільство. Традиційний опис історичних процесів подає історію людства, як ієрархічну структуру, вершина якої — правителі у високих вежах. За цією концепцією, зміни відбулися з приходом технологій, які поставили на перше місце мережеве суспільство. Історик Ніл Ферґюсон переконує, що мережі — не новий феномен нашого часу. Інтернет лише пришвидшив та підсилив їхню роль, ставши новим варіантом втілення громадських площ. У цій книзі Ферґюсон аналізує роль мереж в історії людства, споконвічне протистояння між мережами та ієрархічними структурами, а також пропонує засвоїти уроки, які дає історія поширення мереж.

Сподіваємося, що такі зустрічі привернуть увагу студентства до читання.