» » Переможці інста-квізу «Valentine's day»

Переможці інста-квізу «Valentine's day»

Дата: 15-02-2022, 12:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Близько трьохсот окрилених любов'ю студентів класичного університету Тернополя , з цікавістю та жагою до перемоги, проходили завдання інста-квізу «Valentine's day».

Працівники відділу гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету підготували різноманітні інтерактиви. Учасники роздумували над науковими дослідженнями почуттів, шукали літературні пари, розгадували приховані зображення та відповідали на географічні і музичні запитання.

Переможцями конкурсу стали:

Віта Мидзин - студентка юридичного факультету ЗУНУ та Макулевич Наталія - студентка факультету комп'ютерних інформаційних технологій ЗУНУ .

Впевнені, що кожен гравець квізу із особливим трепетом та любов'ю до закладу вищої освіти шукав відповіді.