» » Приймальна комісія ВСП «ФКЕПІТ» поспілкувалася із учнями ТЗОШ №24

Приймальна комісія ВСП «ФКЕПІТ» поспілкувалася із учнями ТЗОШ №24

Дата: 15-02-2022, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Приймальна комісія ВСП «Фаховий коледж економіки права та інформаційних технологій ЗУНУ» із робочим візитом завітала до Тернопільської загальноосвітньої школи №24. У ході спілкування з директором ТЗОШ №24  Ігорем Каразієм було обговорено принципи укладання договору про співпрацю між закладами освіти у сфері допомоги учням 9 та 11 класів у виборі майбутньої професії.

Також, школярі були проінформовані про правила прийому щодо вступу у коледжі класичного університету Тернополя у 2022 році. Юнаків зацікавило проведення підготовчих курсів до вступних іспитів. Зустріч супроводжувалась  запитаннями про освітній процес, можливості відвідування спортивних секцій, наукових гуртків та навчання в англомовних групах.