До уваги працівників ЗУНУ!

Дата: 16-02-2022, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Повісланський університет (м. Квідзин, Республіка Польща) запрошує працівників класичного університету Тернополя взяти участь у ІІІ Міжнародному тижні, який відбудеться у період з 24 по 28 травня 2022 року.

ІІІ Міжнародний тиждень орієнтований на адміністративних та академічних співробітників університетів-партнерів, які зацікавлені у тому, щоб дізнатися більше про Повісланський університет, а також дослідити виклики та можливості програми Erasmus+ та процес інтернаціоналізації у сфері вищої освіти в Європі та всьому світі.

У межах Міжнародного тижня заплановане проведення ярмарки вищої освіти, міжнародної студентської конференції та наукової конференції, а також інші заходи, а саме: семінари з інтернаціоналізації зво, лекції , воркшопи, мережеві заходи (екскурсія містом, кава-брейки, вечеря).

Аплікаційна форма учасника за посиланням: https://psw.kwidzyn.edu.pl/wspolpraca/92-erasmus/3855-international-week-form.html.

Вартість участі становить 50 євро на 1 людину.

За додатковою інформацією звертатися у відділ міжнародних зв’язків.