» » Слухачі Школи польського та європейського права успішно склали іспиту з польської юридичної термінології

Дата: 17-02-2022, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Слухачі Школи польського та європейського права (спільного міжнародного проєкту Західноукраїнського національного університету та Ягеллонського університету) успішно завершили перший етап річного навчання та склали іспит з польської юридичної термінології.

Завдання випробувань:

• розуміння юридичного тексту;
  • аудіювання;
  • письмове завдання;
  • перевірка усного мовлення.

Тепер учасники Школи переходять до другого етапу навчальної програми: участі у лекційних та практичних заняттях, що проводитимуться науковцями і практиками Ягеллонського університету, Оснабрюцького університету, Варшавського університету, суддями Верховного суду Польщі  з актуальних питань приватного та публічного права Польщі і Європейського Союзу.

Бажаємо подальших успіхів!