» » Відбувся 91-й методологічний семінар

Відбувся 91-й методологічний семінар

Дата: 17-02-2022, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно викладачі кафедри психології та соціальної роботи  Західноукраїнського національного університету  провели   91-й методологічний семінар за участю науковців з Івано-Франківська та Житомира.

З доповіддю «Свідоме та несвідоме як предмет психологічного аналізу» виступили кандидат філософських наук Олексій Володимирович Сабадуха (практикуючий психолог, засновник "Української асоціації психосоматичної терапії", м. Житомир) і доктор філософських наук Володимир Олексійович Сабадуха (Івано-франківський національний технічний університет нафти і газу).

Участь в обговоренні та дискусії взяли троє професорів і четверо доцентів кафедри психології та соціальної роботи та магістранти й  аспіранти. Сподіваємося, що такі заходи, які сприяють генеруванню оригінальних наукових ідей та методологічному вишколу молодих освітян, стануть ефективною площадкою для розвитку наукових шкіл.