» » Відбулася зустріч із координатором Нідерландської навчальної програми «Great Negotiators»

Дата: 18-02-2022, 12:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулася зустріч в. о. директора навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету Оксани Коваль із перемовником, координатором Нідерландської навчальної програми «Great Negotiators» Девідом ван дер Гріндом.

«Great Negotiators» - це унікальна програма, яка успішно функціонує в Університеті Твенте (Нідерланди). Програма спрямована на розвиток у молоді закладів вищої освіти навичок ведення переговорів шляхом виконання численних симуляцій, вправ, опанування академічних знань у сфері переговорів та етичного управління конфліктами.

Сторони домовилися про реалізацію спільних проєктів, перспективу підписання договору про співпрацю між класичним університетом Тернополя та Університетом Твенте, професійне спілкування між учасниками програми «Great Negotiators» і студентами ОНП «Перемовини та врегулювання конфліктів».