» » Робоча зустріч із представниками Рад молодих вчених

Робоча зустріч із представниками Рад молодих вчених

Дата: 18-02-2022, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У п’ятницю, 18 лютого за ініціативи Регіонального координатора РМВ при МОН України д.е.н., професора Романа Зварича відбулася робоча зустріч представників Рад молодих вчених університетів Тернопілля, у  ході якого було обговорено проєкт моделі регіональної програми науково-технічного розвитку.

Науковці говорили про стан та проблеми роботи молодих учених, щодо реалізації державної політики у сфері науково-технічної діяльності.

Пропозиції удосконалення проєкту представили:

• Голова РМВ Західноукраїнського національного університету Ганна Поперечна;
  • Голова РМВ Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя к. техн. наук Роман Золотий;
  • Голова РМВ Тернопільського національного педагогічнного університету імені Володимира Гнатюка д.філ.(біологія) Оксана Горин.

Пропозиції вчених регіону будуть представлені робочій групі РМВ при МОН України.