Шановний Вікторе Андрійовичу!

Дата: 23-02-2022, 10:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Прийміть від багатотисячного колективу Західноукраїнського національного університету щирі вітання з нагоди Дня народження.

У Вашому життєписі було багато складних й водночас неповторних сторінок, джерела яких сягають у безтурботне дитинство, хвилюючу юність, упевнену молодість, а сьогодні дарує мудру зрілість.

Пройшовши через самопізнання, не розгубившись на роздоріжжях долі, Ви піднялися на височінь людського духу, зберігши вірність батьківським заповітам і поклику рідної землі.

Найкращий і найцінніший скарб дарувала Вам доля – вогонь пізнання, духовну міць, патріотизм, прагнення зберегти славну історію українського народу.

Ваш життєвий шлях тісно пов’язаний із поступом Західноукраїнського національного університету. Плекаючи молоде покоління України, Ви вчите критично мислити й аналізувати, йти упевненим кроком невтоптаними шляхами й залишати по собі вагомий пласт добрих напрацювань. Пишаємося тим, що Ви носите горде звання випускника класичного університету Тернополя!

У цей святковий день бажаємо Вам активного довголіття і процвітання, здоров'я, успіху, натхнення та нових звершень. Хай завжди залишається невичерпним джерело сил Надії і Віри, яке допомагає Вам зустрічати день з упевненістю й продовжувати торувати стежини людського буття.

Зі святковою шанобливістю

колектив Західноукраїнського