» » Майбутні перемовники стажуватимуться у Нідерландській бізнес-академії

Майбутні перемовники стажуватимуться у Нідерландській бізнес-академії

Дата: 23-02-2022, 12:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міжнародне стажування - це унікальний досвід під час академічного навчання. Західноукраїнський національний університет упродовж років налагоджує співпрацю із провідними університетами світу, що відкриває безліч можливостей для мобільності викладачів та студентів класичного університету Тернополя.

З 25 лютого 2022 року студенти спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми «Перемовини та врегулювання конфліктів» розпочинають міжнародне стажування у Нідерландській бізнес-академії. Курс предбачає три модулі теоретичного навчання та практичного досвіду і сертифікацію у Грузії на базі Батумського державного університету імені Шота Руставелі у межах ІІІ Міжнародної літньої школи світових освітніх практик «New Way».

Висловлюємо вдячність  ректору академії професору Яну ван Звітену за підтримку навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ та плідну співпрацю й дружні взаємини.