» » Співпраця із Тернопільською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 19

Співпраця із Тернопільською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 19

Дата: 23-02-2022, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулося підписання договору про співробітництво  та науково-практичне консультування між Західноукраїнським національним університетом і Тернопільською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 19.

Сторони погодили, що партнерство класичного університету Тернополя здійснюватиметься колективом кафедри психології та соціальної роботи соціально-гуманітарного факультету.

У ході зустрічі представники домовилися, що науково-педагогічні працівники кафедри проведуть цикл тренінгів і майстер-класів з учнями, батьками та учителями, а здобувачі вищої освіти зі спеціальностей 053 «Психологія» та 231 «Соціальна робота» матимуть змогу проходити практику, дуальну освіту, а також працевлаштуватися на базі освітнього закладу.

Водночас, договір передбачає проведення спільних конференцій, круглих столів, заходів та апробацію сучасних психологічно ефективних технологій соціалізації молоді.