» » Відбудеться навчально-науковий семінар

Відбудеться навчально-науковий семінар

Дата: 23-02-2022, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 лютого 2022 року о 10:00 годині відбудеться навчально-науковий семінар «Доцільність застосування безпілотних літальних апаратів під час інвентаризації населених пунктів та об’єктів лісового і водного господарства» та зустріч викладачів і студентів кафедри економічної експертизи та землевпорядкування із начальником Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Іваном Кузьом.

У ході заходу учасники говоритимуть про інвентаризацію земель з використанням сучасного геодезичного обладнання.

Організатор - кафедра економічної експертизи та землевпорядкування навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету.

Запрошуємо студентів освітніх програм «Геодезія та землеустрій» і «Експертна оцінка землі та нерухомого майна» та усіх охочих  взяти участь у дискусії.

Зустріч відбудеться на платформі ZOOM.

ID: 744 4161 2559

Пароль: Y8Nq5N