» » До уваги університетської спільноти ЗУНУ!

До уваги університетської спільноти ЗУНУ!

Дата: 24-02-2022, 09:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У непростий для України час, коли ворог хоче похитнути нашу силу духу, дестабілізувати ситуацію та викликати паніку серед українців, просимо зберігати спокій. Ми вистоїмо й дамо відсіч загарбнику, але наші дії мають бути злагодженими.

24 лютого 2022 року занять в Західноукраїнському національному університеті не буде. Просимо усіх студентів, якщо є така можливість, виїхати з гуртожитків й забрати свої речі, адже у ситуації воєнного стану ми не можемо гарантувати їх збереження.

Просимо професорсько-викладацький колектив та працівників ЗУНУ сьогодні залишатися вдома й подбати про свою безпеку. У закладі вищої освіти працюватимуть лише ті структури, які забезпечуватимуть життєдіяльність ЗУНУ.

Про подальші дії будемо повідомляти на сайті та офіційних соцмережах університету.

Зберігайте спокій. Ми – це Україна, за нами перемога!