» » Загинув наш колега - професор Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

Дата: 2-03-2022, 16:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Спільнота класичного університету Тернополя у глибокій скорботі розділяє біль та висловлює щирі співчуття колективу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна з приводу смерті професора Олега Амосова - завідувача кафедри економічної теорії та публічних фінансів навчально-наукового інституту «Інститут державного управління».

1 березня 2022 року, від поранень, отриманих під час обстрілу російськими окупантами мирного житлового кварталу в Харкові, науковець помер у лікарні.

Олег Юрійович був заслуженим діячем науки і техніки України. Його цінували й поважали за високий професіоналізм, цілеспрямованість, доброзичливість, порядність та відданість роботі. Упродовж років він працював пліч-о-пліч зі студентами, виховуючи покоління висококваліфікованих спеціалістів-патріотів.

Низько схиляємо голову перед згаслою свічею життя Олега Амосова.

Вічна і світла пам'ять!