Ванкувер допомагає Україні

Дата: 5-03-2022, 10:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні Україні допомагають усіх, хто знаходиться закордоном. Світлана Комінко очолила Об’єднаний фронт діаспори Провінції Британська Колумбія. Пані Світлана багато років працювала доцентом Західноукраїнського національного університету й виїхавши закордон, у Ванкувер (США), не полишає турбуватися про Україну.
Вона звернулася до усіх небайдужих: «Люди у всьому світі! Будь ласка, допоможіть нам врятувати Україну. Наші воїни на передовій захищають українських жінок та дітей ,вони повинні відчути нашу реальну підтримку».
В діаспорний фонд входять:
Конгрес українців Канади Британської Колумбії, Конгрес українців у місті Ванкувер, фундація «Кленова надія».
Об’єднаний фронт діаспори займається збором коштів на військове оснащення, закупівлею медичних препаратів, здійснює інформаційні заходи на підтримку України. Дякуємо усім закордонним партнерам, які допомагають Україні у цей нелегкий час.