» » Колеги з-закордону підтримують нас!

Колеги з-закордону підтримують нас!

Дата: 7-03-2022, 11:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До колективу Західноукраїнського національного університету сьогодні звернувся наш колега - професор Річард Мілтон Грін. Він неодноразово на запрошення кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ приїжджав, щоб прочитати лекції студентам навчально-наукового інституту міжнародних відносин імені Б. Д. Гаврилишина.
“Я вірю, що Україна переможе, бо ви — героїчний народ, повний сили і звитяги. Переконаний, що дуже швидко я приїду в Україну, щоб знову мати можливість спілкуватися із професорсько-викладацьким колективом та прочитати лекції українським студентам”, - зазначив професор Грін.

Зазначимо, що студенти та викладачі кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ активно працюють у волонтерських організаціях, забезпечують потреби військових, перекладають важливі документи для іноземних партнерів, також беруть активну участь у координації гуманітарної допомоги з Іспанії та Великобританії, надають прихисток біженцям.
У цій боротьбі загартовується дух, виховується справжній патріотизм, народжується віра у перемогу українців.