Україна об‘єднала світ

Дата: 8-03-2022, 12:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Україна об‘єднала світ. Де б не були наші українці, вони вже не «рускій».
Нарешті за кордонами нашої країни всі зрозуміли, що є така могутня духом і нескорена нація-УКРАЇНЦІ.

Ми ще два тижні тому гордилися нашими студентами з їхніми успішними проєктами, мудрими головами, високими балами у навчанні, а сьогодні ми гордимося ними, тому, що вони відкрили в собі ще одну надякість - бути патріотом, любити свою землю, працювати задля перемоги, допомагати знедоленим.
 І це не штучні, нав’язані їм софтскіли, це ті скіли, які перевірені горем, болем, злістю, ненавистю, добротою, працелюбністю, співчуттям, любов‘ю, патріотизмом.
Сьогодні викладачі, студенти, працівники Західноукраїнського національного університету - це бійці одного фронту, який зветься «За Україну». Ми віримо, що нас чекає світле майбутнє. Перемога за нами!