» » Шістнадцятий день війни в Україні

Шістнадцятий день війни в Україні

Дата: 11-03-2022, 11:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кожен із нас робить усе, аби наблизити перемогу. Попри новини з вогняних рубежів, хочеться поділитися позитивом, який сьогодні дарують переселенцям, біженцям, усім потребуючим викладачі, студенти  кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу Західноукраїнського національного університету та волонтери, які вкладають усю любов та турботу у виготовлення смаколиків. Готуючи різні страви, а особливо солодощі ,вони піднімають настрій дітям та дорослим, які на мить дозволяють собі забути жахіття війни.Сьогодні не менш важливо дати зрозуміти кожному, що ти не залишився наодинці з бідою , й у тебе є підтримка українців. Віримо, що дуже швидко у нас з’явиться можливість усім разом зібратися за горнятком чаю для того, щоб відсвяткувати нашу перемогу й мир.