» » Дякуємо за підтримку колегам з Ольштина

Дякуємо за підтримку колегам з Ольштина

Дата: 14-03-2022, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Є люди, які нарікають на темряву, є такі, які люблять світло, а є й інші, ті, які, наче ліхтарі, несуть це світло у собі.

Саме такими людьми доброго серця та щирих душ є викладачі Варміно-Мазурського університету в Ольштині (Польща).

Зараз у скрутний для нашої країни час польські друзі постійно поруч. Учора до Західноукраїнського національного університету надійшов вантаж гуманітарної допомоги для найбільш потребуючих українців з Ольштина від наших постійних партнерів, колег, друзів з Варміно-Мазурського університету.

Колектив класичного університету Тернополя висловлює вдячність професорам UWM Юстині Кривковській, Мечиславу Розанські, докторці Кристині Жолковській, пану Мареку Пасковські, директору філії UWM в Ельку професору Яцеку Мрожеку та докторці Еві Кратинській за теплоту душі і бездонність серця.

Окрема вдячність маленькій Олі Жолковській за чудові малюнки на підтримку України!