» » Двадцятий день війни в Україні

Двадцятий день війни в Україні

Дата: 15-03-2022, 12:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Наші захисники героїчно боронять край від ворога, допомагають мирному населенню вистояти у ці непрості часи. Західноукраїнський національний університет ще з більшим завзяттям продовжує масштабну волонтерську діяльність. Для того, щоб допомогти людям із окупованих територій, переселенцям та Збройним силам України ми продовжуємо збір продуктів, засобів гігієни, ліків, теплого одягу, військового спорядження.

Дякуємо за небайдужість усім колективам інститутів, факультетів, коледжів класичного університету Тернополя, закордонним партнерам, тернополянам, які щоденно надають гуманітарну допомогу. Віримо, що в скорому часі війна завершиться й на благословенній Богом землі настане мир. Разом — до перемоги!