Звернення до Джо Байдена

Дата: 17-03-2022, 12:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Аспірантка Західноукраїнського національного університету, віце-президент ГО “Україно-Американська асоціація працівників вищої школи” членкиня Японсько-української культурної організації NPO JUCA Олена Сайтс, яка зараз проживає у місті Тампа (США), звернулася з петицією в підтримку України до Президента США Джо Байдена. Пані Олені надійшов лист-відповідь від Джо Байдена, де було зазначено: “Шановна місіс Сайтз! Молитви усього світу з хоробрим і гордим народом України, який захищає свою державу від неспровокованого та невиправданого вторгнення російських збройних сил. Президент росії Владімір Путін вибрав умисну війну, яка вже призвела до катастрофічних людських жертв та жахливих страждань. Путін — агресор і він повинен за це відповісти. Упродовж усієї нашої історії ми засвоїли цей урок: коли диктатори не відповідають за свою агресію, тоді це викликає ще більший хаос. Сполучені Штати забезпечують мир разом із нашими союзниками і партнерами, щоб відреагувати єдиними і рішучими діями. Економіка росії розхитана завдяки нашим потужним економічним санкціям ,і ми гарантуємо безпеку, економічну і гуманітарну підтримку українцям у їх боротьбі за свободу. З неабиякою єдністю і рішучістю світ явно вибирає сторону миру і безпеки. Нехай благословить Бог народ вільної і демократичної України, і нехай Бог захистить наші війська.”
Пані Олена закликає увесь світ приєднатися до боротьби України з агресором й усіма силами допомагати українцям.
Ми єдині — нас не подолати. Усе буде Україна!