Світ з нами!

Дата: 18-03-2022, 11:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Крик усіх українців, які знаходяться в різних куточках світу змушує Землю рухатися, Європу реагувати. Тільки об'єднавшись ми можемо вибороти свободу i захистити Україну та її воїнів!

Усі небайдужі закордоном виходять на мітинги у підтримку України, активно допомагають волонтерам, у тому числі і студенти Західноукраїнського національного університету, які беруть участь у міжнародних програмах обміну в університетах Австрії, Польщі, Норвегії та Нідерландів.

"Наші серця та думки зараз з Україною, з тими, хто зараз воює з окупантами, ночує в підвалах, розгрібає завали після обстрілів.

Весь цивілізований світ має стати зараз на бік України та засудити російські військові приготування", – каже студентка класичного університету Тернополя Ірина Мишка, яка зараз знаходиться за програмою обміну у Відні (Австрія).