Арт-терапія

Дата: 31-03-2022, 10:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Раді повідомити, що акція, яку започаткував колектив відділу гуманітарної освіти і виховання Західноукраїнського національного університету - продовжується!
На мистецьку зустріч «Арт-терапія» завітали дітки з Харкова, Києва, Запоріжжя, Гостомеля. Наші маленькі друзі мали можливість долучитись до майстер-класу, під час якого вони створювали «Дерево життя». Після виготовлення аплікацій діти поспілкувалися, отримали подарунки від партнерів, а також весело провели час за горнятком чаю та поласували смачними солодощами у теплій атмосфері.
Дякуємо громадськії організації «Освітні та соціальні інновації», міжнародному фонду соціальної адаптації та нашим норвезьким партнерам, зокрема університету Норд, які в складний для України час всебічно підтримують наших громадян, які вимушено покинули свої домівки через війну