Волонтерство у ЗУНУ!

Дата: 31-03-2022, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Волонтери Західноукраїнського національного університету сформували 80 аптечок, які уже сьогодні будуть відправлені захисникам України. Волонтерський центр висловлює щиру подяку усім, хто долучився фінансово та фізично для укомплектування необхідних медикаментів для тих, хто знаходиться на передовій.

"Студенти, працівники, волонтери класичного університету Тернополя кожен день роблять усе можливе, щоб наблизити перемогу. Працюючи кожен на своєму місці ми відстоюємо нашу Україну. Волонтерська робота є дуже важливою, адже захисникам та людям, які шукають прихисток на заході України, потрібна наша опіка та допомога. Це наш фронт і наші рубежі й ми не відступимо", - каже Антон Шевчук, начальник центру волонтерів.

Для формування аптечок військовим України є потреба у прибанні джгутів та сумок. Просимо усіх небайдужих допомогти коштами. Реквізити картки: 4323 3570 2513 3758 (Шевчук Антон Михайлович)

Університетська родино! Кожен із нас може зробити свій посильний внесок у перемогу.

Усе буде Україна!