» » Курси з домедичної допомоги в ЗУНУ!

Курси з домедичної допомоги в ЗУНУ!

Дата: 31-03-2022, 12:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На базі волонтерського центру Західноукраїнського національного університету проводяться курси з надання першої домедичної допомоги. Для викладачів, студентів та працівників організовує практичні заняття лікар І категорії Наталія Вілібніцька, яка у доступній формі розповідає про базові поняття медичної справи.

«Сьогодні кожен повинен уміти зупинити кровотечу, зафіксувати переломи, зробити штучне дихання  та непрямий масаж серця, надати допомогу при шокових станах. Адже це війна й дуже важливо не згаяти часу до приїзду лікарів. Багато залежить від кожного із нас, від наших злагоджених дій», – зазначає пані Наталя.

У волонтерський центр приходять й просто мешканці Тернополя, які хочуть навчатися надавати допомогу потребуючим.