І Зимові юридичні ігри

Дата: 4-04-2022, 15:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні відбулося засідання ректорату ЗУНУ, на якому ректор Андрій Крисоватий вручив нагороди та призи переможцям І Зимових юридичних ігор, які відбулися на базі юридичного факультету класичного університету Тернополя. Юридичні ігри - це науково-практичний квест для студентів 1-3 курсів навчання з можливістю виграти грошові призи та індивідуальні нагороди.
Усього було зареєстровано 10 команд, у складі яких брали участь 47 студентів.
Науково-практичний квест складався з 10 завдань:
 підготувати статтю до наукового фахового видання;
 «Вооk box»: робота у бібліотеці (знайти і опрацювати 5 цікавих джерел права);
  намалювати картину на тему «Юридичний факультет ЗУНУ»;
 робота з кейсами від юридичної фірми (цивільний, кримінальний, господарський);
 зняти фільм на криміналістичну, кримінологічну тематики (тривалість 7-10 хв.);
  «Чому юридичний факультет ЗУНУ?!»: профорієнтаційна робота;
 промо-ролик ЮФ TV з відомою особою / Стажування (+ характеристика на студента від керівника установи, де проходить стажування);
 «Історичний артефакт». Відвідування державних архівних установ з метою ознайомлення з найціннішими артефактами української історії (короткий опис опрацьованої інформації та презентація історичного факту);
 розробити 3 положення: «Про Центр міжнародної безпеки та співробітництва», «Про Центр стратегічної політики та міжнародних студій», «Про Юридичну клініку» юридичного факультету ЗУНУ;
 «У здоровому тілі – здоровий науковий дух»: 10 км зимових видів спорту (лижі, сани, ковзани, хокей і т. д.).
З метою об’єктивного оцінювання виконані завдання були надіслані професійному складу журі (юристи-практики, викладачі, випускники ЮФ, аспіранти – близько 30 чол.).
За результатами оцінювання переможцями стали:
І місце – команда «Gentiumus» - 10000 грн;
ІІ місце – команда «Товариство Феміди» - 5000 грн;
ІІІ місце – команда «Лінивці» - 3000 грн.
Індивідуальні нагороди отримали:
Южин Руслан - найкращий промо-ролик на тему «Стажування» ;
Малайна Вікторія – стаття до наукового фахового видання;
Задорожна Світлана – експедиція в пошуках випускників ЗУНУ;
Семків Аліна – історичний артефакт.
А також нагороди отримали Кузьмук Наталія, Крисько Мар’яна, Кобилецька Уляна, Мирчик Богдана, Тиханська Оксана, Варода Вікторія, Кухта Катерина.

Нагородивши студентів ректор зазначив: "Я вірю в те, що ваше майбутнє - в мирній Україні, де ви зможете ще більше реалізувати себе та свої вміння. Перемога буде за нами. Університет пишається своїми студентами, які працюють інтелектуальному фронті й навчаються задля своєї Батьківщини. Дякую вам за патріотизм, волонтерство та громадянську позицію."