Арт-терапія

Дата: 6-04-2022, 14:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Чергова зустріч в рамках проєкту відділу гуманітарної освіти та виховання «Арт-терапія» відбулася 5 квітня у світлиці Західноукраїнського національного університету. Група дітей з родин, які через війну вимушено переїхали до м. Тернополя, цього разу завітала на музичні забави, які із задоволенням провела студентка університету Елеонора Атаманчук. Діти грали на фортепіано, розучували пісню «Ой, у лузі червона калина», ритм якої згодом відтворювали за допомогою пластикового посуду, та смакували солодощі. А на завершення зустрічі організатори для малечі влаштували фотосесію в українських стилізованих костюмах. Впевнені, що ці діти зростатимуть справжніми українцями! Традиційно партнером заходу виступила ГО «Освітні та соціальні інновації».