Схиляємо голови у скорботі…

Дата: 7-04-2022, 17:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Надійшла сумна звістка до класичного університету Тернополя. Захищаючи рідну землю, героїчно загинув у боях на Київщині випускник факультету обліку та аудиту (2012 року) Західноукраїнського національного університету - Юрій Тихоліз.

Юрій народився 1 січня 1990 р. у с. Дарахів, що на Теребовлянщині. У 2017 р. підписав контракт із ЗСУ. Відтоді працював у військкоматі в Теребовлі, а в лютому 2022 році він пішов на передову у складі 14-ої бригади.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії, Юрій захищав Україну від ворога - давав відсіч загарбникам на території Київської області.

У бійця залишилися батьки, дружина та двоє малих дітей. У їх серцях він завжди буде люблячим сином, добрим чоловіком та турботливим батьком, а для України - незламним патріотом.

Сумуємо й схиляємо голови у глибокій скорботі!

Вічна пам'ять Герою України!