» » Нарада координаторів проєктів Жана Моне із представниками Європейської комісії

Нарада координаторів проєктів Жана Моне із представниками Європейської комісії

Дата: 8-04-2022, 11:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулась перша організаційна зустріч координаторів проєктів-переможців Програми ім. Жана Моне із представниками Європейської Комісії. Через обмеження традиційна Jean Monnet Kick-off meeting -2022 відбулась у онлайн-форматі. Західноукраїнський національний університет на нараді представляла команда проєкту 101048216 – REFRAG – ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH «Регіональна інтеграція: європейський бенчмарк в умовах викликів глобальної фрагментації (REFRAG)». У зустрічі взяли участь проектор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Десятнюк О.М., начальник відділу міжнародних зв’язків Коруц У.З., професори кафедри міжнародної економіки Лизун М.В. та Ліщинський І.О.

Під час зустрічі учасники обговорили особливості реалізації проєктів в нових реаліях, ознайомились із фінансовими умовами та вимогами щодо звітності. Представники Європейської комісії висловили підтримку українському народу у боротьбі із окупантами.