» » Студенти та викладачі ФЕУ ЗУНУ взяли участь у Міжнародному тижні управління та підприємництва

Дата: 12-04-2022, 10:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Віра в перемогу дозволяє будувати плани на майбутнє, в реалізації яких підтримка закордонних партнерів є надзвичайно важливою.

Інтернаціоналізація є одним із пріоритетів діяльності факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету.

На запрошення наших іноземних партнерів з Університету бізнесу у Вроцлаві (University of Business in Wroclaw) (Республіка Польща), студенти освітніх програм «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування», викладачі кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу взяли участь у Міжнародному тижні управління та підприємництва.

Співпраця класичного університету Тернополя та Університету бізнесу у Вроцлаві сприятиме удосконаленню організації щорічних Міжнародних шкіл з менеджменту та публічного управління, Міжнародних інтердисциплінарних шкіл, поглибленню наукового та навчально-освітнього академічного обміну, реалізації програми двох дипломів за освітньою програмою «Менеджмент».