» » "Арт-терапія" для дітей, які знайшли прихисток у Тернополі

"Арт-терапія" для дітей, які знайшли прихисток у Тернополі

Дата: 13-04-2022, 12:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Повернути дітей до безтурботного і щасливого дитинства, наскільки це можливо в реаліях війни, - ось мета зустрічей , які двічі на тиждень проводить відділ гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету у межах проєкту «Арт-терапія» за сприяння ГО «Освітні та соціальні інновації».

Цього разу майстер-клас із малювання мультиплікаційних героїв для дітей провела Христина Давтян, вірменка за національністю, яка під час війни переїхала з Києва до Тернополя.

Христина - талановита ілюстраторка книг, отримала відповідну освіту у Великобританії.

У Тернополі мама Христини приєдналась до волонтерів-працівників ЗУНУ у плетінні маскувального одягу, а юна художниця знайшла себе в корисній творчості - створила серію ілюстрованих листівок для українських воїнів. Тепер ці листівки вкладають до готових комплектів бійцям на передову.

Під час майстер-класу діти малювали мультиплікаційних звіряток, а на згадку про зустріч отримали солодощі та великодні розмальованки.