Разом до перемоги!

Дата: 13-04-2022, 12:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка 2 курсу спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету Христина Мундяк отримала можливість семестрового навчання закордоном за програмою обміну "Mobility" в Лодзькому університеті на філологічному факультеті.
Христина вже місяць перебуває у Польщі й ділиться враженнями: "Усі дисципліни я обирала сама, в залежності від уподобань. Навчання проходить англійською та французькою мовами, проте воно адаптоване для іноземних студентів , тому ніяких труднощів не виникає.
Під час перебування у місті Лодзь, я познайомилась з чудовими людьми різних національностей. Дізналася багато цікавого про культуру і звичаї інших країн.
Я дуже задоволена тим, що маю можливість навчатися закордоном і сьогодні, у цей важкий для України час, українські студенти докладають усіх зусиль, аби міжнародна спільнота дізналася про те, що відбувається на нашій Батьківщині й допомогла протистояти ворогу».
Долучайтесь до найкращих!