Україна переможе!

Дата: 14-04-2022, 11:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Складний епохальний час проживає народ України.

Народження нової незалежної нації. Ми кров’ю і життями виборюємо у протистоянні зі страшною чумою 21 століття-рашистською ордою. Зламані долі, розруха та голод, бомбосховища та діти-сироти, смерть і кров, сирени і безсонні ночі. Важке сьогодення заради світлого майбутнього.

Наша студентська молодь - це покоління, від якого залежить майбутнє України, її добробут, процвітання та мир.
Ще донедавна Їхнім основним обов’язком було якісне і відповідальне навчання.

Та цей буремний для нашої Вітчизни час перетворив мрійників-студентів у справжніх свідомих громадян України з відповідальністю, стійкістю, співчуттям та патріотизмом.

Нарівні з дорослими студенти спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» ЗУНУ за один день докорінно змінили спосіб життя і спосіб мислення.
Сьогодні вони активні волонтери, перекладачі, помічники у військових і державних справах, активісти, ІТ армія.

Вони як тільки можуть боронять незалежність України заради її щасливого і світлого майбутнього.

Ми горді, що наші студенти свідомо відстоюють своє майбутнє, свою громадянську позицію, свою Батьківщину, свою землю і родину.

Дякуємо вам, батьки, за таких чудових дітей.

А для наших Збройних Сил України студенти спеціальності «Бізнес-комунікаціі та переклад» Кафедра іноземних мов та ІКТ Західноукраїнського національного університету підготували особливе сердечне звернення-подяку.

Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава нескореному народу України! Віримо в нашу перемогу.