» » Підвищити рівень стресостійкості державним службовцям Української школи урядування допоможуть працівники Школи професійного розвитку «АКМЕ» навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ

Дата: 13-04-2022, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках програми психосоціальної підтримки для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Української школи урядування (м. Київ) з 12 квітня розпочався цикл вебінарів від працівників Школи професійного розвитку «АКМЕ» навчально-наукового інституту комунікацій.

Тренер - Марія Бригадир, директор ШПР «АКМЕ», психолог, психоконсультант, психотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи.

Під час вебінарів учасники матимуть змогу оволодіти знаннями про стрес та його ознаки, розпізнавати особливості дистресу та еустресу, набути навичок самоаналізу та самодослідження, виробити ефективні вміння поведінки у стресових ситуаціях, відпрацьовувати техніки емоційної саморегуляції та зняття психоемоційної та фізичної напруги, визначити практичні траєкторії розвитку власної резильєнтності.

Заходи відбуваються в межах співпраці Української школи урядування та Навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету.