» » Презентація вибіркових дисциплін

Презентація вибіркових дисциплін

Дата: 18-04-2022, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вже традиційно у Західноукраїнському національному університеті квітень є місяцем обрання студентами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти вибіркових освітніх компонент.
Для студентів освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» цьогорічна презентація вибіркових дисциплін перетворилася в майстер-клас сучасного освітнього маркетингу.
У цей день, на щастя, не було сирен повітряної тривоги й ми могли згадати прекрасні миттєвості мирного університетського життя.
Голова групи забезпечення спеціальності «Публічне управління та адміністрування» доктор економічних наук, професор Алла Мельник та гарант освітньої програми, доктор економічних наук, професор Григорій Монастирський ознайомили студентів із принципами вибору освітніх компонент.
Практика здорової конкуренції між викладачами є важливим чинником підвищення якості вищої освіти, а партнерський діалог між педагогами та студентами – необхідний елемент реалізації концепції студентоцентризму.