» » Курс з вивчення польської мови

Курс з вивчення польської мови

Дата: 19-04-2022, 10:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках співпраці соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету з Вищою школою управління та адміністрації в м. Ополє (Республіка Польща) відбулася організаційна онлайн-зустріч учасників курсу вивчення польської мови.
До заходу долучились 167 учасників, їх поділили на дві підгрупи: початкового та середнього рівня.
Програма курсу погоджена українською та польською сторонами, залучені сучасні методики та розроблені інноваційні практики.
Чудова атмосфера сприяє навчанню та підтримки комунікації між слухачами та викладачами.
Під час онлайн зустрічі слухачі також ознайомились з освітньою програмою «Польська мова та література, українська мова та література», яка започаткована на соціально-гуманітарному факультеті класичного університету Тернополя.
СГФ ЗУНУ - це цікавий досвід та нові знайомства, це заряд енергії, нове бачення, нові ідеї та знання.