Нові віхи співпраці!

Дата: 19-04-2022, 11:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра транспорту та логістики навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету започатковує співпрацю з провідним інститутом підготовки фахівців у сфері транспорту та транспортних технологій компанією Electude, штаб-квартира якої розташована в Нідерландах. Платформа використовує унікальні ігрові технології для сучасного електронного навчання студентів з 2007 року. Рішення Electude доступні десятками мов та є успішними у понад 70 країнах світу. В рамках співпраці кафедра започатковує сучасне інноваційне навчання для студентів спеціальностей 247 «Автомобільний транспорт» та 275 «Транспортні технології та логістика,» використовуючи унікальні інструменти візуального та кінетичного навчання, що заощаджують час, а також забезпечують детальну групову та індивідуальну аналітику. Вперед до успіху!