» » У волонтерському центрі ЗУНУ печуть паски!

У волонтерському центрі ЗУНУ печуть паски!

Дата: 22-04-2022, 13:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Великодень - це світле свято Воскресіння Господнього, це перемога життя над смертю. Напередодні цього величного свята усі українські родини печуть паски, розмальовують писанки. Але війна змусила багато родин покинути домівки. У волонтерському центрі Західноукраїнського національного університету кипить робота - печуть та прикрашають паски для сімей внутрішньо переміщених осіб. Викладачі кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу з любов'ю та молитвою трудяться, щоб родини отримали смачний подарунок та тішилися Великодню. Жінки працюють не покладаючи рук, адже знають як сьогодні потрібна допомога Збройним силам України, переселенцям, дітям без родин...

Ми віримо в те, що милосердний Господь подарує мир Україні та радість в кожну українську домівку. Нехай Великодень об'єднає нас, полікує зболені серця, захистить від небезпеки кожен куточок нашої Батьківщини.

Віримо в перемогу! Усе буде Україна!