Готуємось до Великодня

Дата: 22-04-2022, 10:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У виставковій залі Західноукраїнського національного університету – людно.

У межах роботи творчої майстерні ЗУНУ «Готуємось до Великодня» пройшов майстер-клас з писанкарства для родин внутрішньо переміщених осіб. Кожен автор вклав у свою писанку свій хист, вміння, своє бачення, створюючи справжній витвір мистецтва.
Усі учасники майстер-класу, від малого до великого, із захопленням вимальовували оригінальні візерунки. Майстри з писанкарства Марія Гайда, Ярослав Осадца, Елеонора Атаманчук, Ірина Пушкар охоче ділились знаннями та передавали свої вміння.
Діти і дорослі отримали від організаторів дійства, колективу відділу гуманітарної освіти та виховання ЗУНУ і громадських активістів, великодні пасочки, яворівські писанки, ілюстровані біблійні оповідки.
А на завершення на усіх очікував солодкий стіл.
Партнери свята: Міжнародний фонд соціальної адаптації та ГО «Освітні та соціальні інновації».