» » Зустріч з адвокатом Русланом Тополевським

Зустріч з адвокатом Русланом Тополевським

Дата: 22-04-2022, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На запрошення доцента кафедри психології та соціальної роботи соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету, к.ю.н., доцента Оксани Яремко у рамках дисципліни «Соціальна юриспруденція» відбулася зустріч студентів груп СР-21 і СЗ-21 з адвокатом Русланом Тополевським.
У межах теми «Правозахисна діяльність у сфері соціальних прав людини» Руслан Тополевський поділився досвідом ГО «Центр правових та політичних досліджень «СІМ» у наданні особам, що знаходяться у складних життєвих обставинах (жертвам домашнього насильства; людям, які живуть з ВІЛ, ТБ; представникам уразливих до ВІЛ груп населення; людям, що знаходяться/вийшли з місць несвободи), безкоштовної правової допомоги. Фахівець розповів про консультування, складення документів тощо, судовий захист (в т.ч. у Європейському суді з прав людини), а також поділився досвідом з організації, проведення просвітницьких заходів з підвищення обізнаності про права людини та участі у програмах залучення молоді до громадського життя.