Шановні колеги!

Дата: 23-04-2022, 11:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вітаю працівників психологічної служби ЗУНУ та професорсько-викладацький колектив кафедри психології та соціальної роботи класичного університету Тернополя з Всеукраїнським днем психолога!
Бути психологом - це мати унікальну можливість доторкнутися до найпотаємніших куточків людської душі, допомогти подолати складні обставини людського буття. Ваша робота особливо важлива сьогодні, під час широкомасштабної війни в Україні, коли і військовим, і цивільним вкрай необхідна психологічна допомога.
Дякую за сумлінну та самовіддану працю кожному, хто зумів допомогти в особливих потребах людям, які пережили жахіття війни.
Бажаю вам сили духу, натхнення у вашій непростій, але дуже цінній професійній діяльності. Спокою та миру вашим родинам, впевненості у завтрашньому дні.
Разом до перемоги!

Ректор                         Андрій КРИСОВАТИЙ