» » ІІ Міжнародний конкурс «Змагаймось за нове життя»

ІІ Міжнародний конкурс «Змагаймось за нове життя»

Дата: 2-05-2022, 15:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка Західноукраїнського національного університету, учасниця творчих проєктів відділу гуманітарної освіти та виховання Катерина Зубик отримала диплом першого ступеня ІІ Міжнародного конкурсу «Змагаймось за нове життя» у номінації «декламація».

Для участі в конкурсі вона обрала поезію "Коли дивлюсь глибоко в любі очі…" Лесі Українки.
«Ця поезія, як маніфест найніжнішої, найшляхетнішої, найчистішої частинки бездонної душі поетеси, - ділиться своїми враженнями студентка. - Проведення подібних конкурсів пробуджує молодь, мотивує нас любити та шанувати рідне, українське слово!»
Вітаємо Катерину й бажаємо надалі черпати натхнення в перлинах української літератури та творчо зростати до нових вершин!